Kurz dětské stomatologie pro studenty oboru stomatologie.

This course is suplementary to lectures of Orthodontics. The key can be obtained at the first lecture of Orthodontics or from Dr. Galovicova (mgalovic@centrum.cz]

Kurz je doplňkem k přednáškám z ortodoncie. Klíč obdržíte na první přednášce z ortodoncie pro 4. ročník.

This course is supplementary to seminars on Preclinical Orthodontics. The enrolment key for students of Dentistry, 4th year of studies, can be obtained from Magdalena Galovicova (mgalovic@centrum.cz).

Doplněk k praktickým cvičením z preklinické ortodoncie. Určeno pro 4. ročník stomatologického směru. Klíč k zápisu lze získat od Magdalény Galovičové, Ortodontické oddělení (mgalovic@centrum.cz)

Kurz preklinického zubního lékařství

Kurz je určen pro studenty 5. ročníku a je povinnou součástí úterní blokové výuky pedostomatologie. Klíč k zápisu lze obdržet od Dr. Matějkové od 1. 11. 2016.

The course is a compulsory part of the Paediatric Dentistry Course taking place on Tuesdays (students of 5th year). The key can be obtained from Dr. Matějková (a.svachova@seznam.cz) starting from 2. 10. 2017.

studijní materiál
Test s výběrem odpovědí
Kurs "Traumatologie " je určen studentům programu VŠEOBECNÉ LÉKAŘSTVÍ. Obsahuje základní přehled problematiky obličejových úrazů. Pro studenty programu VŠEOBECNÉ LÉKAŘSTVÍ je předpokladem k úspěšnému absolvování povinných seminářů. Klíč k zápisu je možno získat u dr. Hostičky( hosticka@fnplzen.cz)